لایسنس ها

لایسنس مدل 1: در این لایسنس کاربر می تواند محصولات را برای مخاطب یک نفر استفاده نماید.

امکان انتشار آن در اینترنت وجود ندارد.

برای مثال افرادی که به دنبال اخذ ایده های فیلمبرداری، سوژه های تصویری و تحقیق در مورد مکان و موضوعات مختلف هستند می توانند از این لایسنس استفاده نمایند. مالکیت معنوی و حق مولف برای والاوید محفوظ بوده و با خرید محصولات منتقل نمی گردد.

 

 

لایسنس مدل 2: در این لایسنس کاربر می تواند از محصولات برای مخاطبان تا سقف 20 نفر استفاده می نماید.
امکان انتشار آن در اینترنت وجود ندارد.

برای مثال شرکت ها و گروه های کوچک برای ارائه فعالیت های داخلی خود امکان استفاده از محصولات را با این لایسنس خواهند داشت. مالکیت معنوی و حق مولف برای والاوید محفوظ بوده و با خرید محصولات منتقل نمی گردد.

 

 

لایسنس مدل 3: در این لایسنس کاربر می تواند از محصولات سایت برای مخاطبان عمومی استفاده نماید.

امکان انتشار آن در اینترنت وجود دارد و باید نام و آدرس سایت به عنوان صاحب اثر و منبع تولید محصول ذکر گردد.

برای مثال خبرگزاری ها و افرادی که فعالیت های رسانه ای انجام می دهند، می توانند از محصولات خریداری شده با این لایسنس استفاده نمایند. مالکیت معنوی و حق مولف برای والاوید محفوظ بوده و با خرید محصولات منتقل نمی گردد.

 

توضیحات فیلم:

والاوید به دنبال زیبایی است. لذت بردن از زیبایی ها یک هنر و یک موهبت الهی است که باید قدردانش بود. ایران زیبا در این قاب ها خلاصه نمی شود و برنده آن است که لحظه های این دیار را را زندگی کند. والاوید سعی کرده است تا هنر زیبا دیدن و ثبت آن را پیشکش کند به ایرانیان با فرهنگ و فعالان اجتماعی و رسانه ای که به دنبال حقیقت های کمتر دیده شده اند.

 

خالق اثر:

این محصول توسط والاوید خلق یا بارگذاری شده است. حق مولف و حقوق معنوی این اثر برای سایت والاوید محفوظ بوده و با خریداری محصول به کاربران منتقل نمی شود. از فیلمبرداران، عکاسان و خالقان آثار هنری دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری از طریق حساب کاربری خود به ما اطلاع دهید.